Restaurování bučovických varhan zahájeno

V kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích byla koncem listopadu zahájila generální obnova varhan.

Beseda se studenty

Ve středu 29. 9. 2021 se studenti Gymnázia a obchodní akademie Bučovice zúčastnili ve farním kostele besedy se zástupci partnera Občanského sdružení PAMĚŤ a zároveň autory výstavy Babice.

Dny evropského dědictví

Srdečně Vás zveme na akci Dny evropského dědictví, která se uskuteční ve dnech 17. - 19. 9. 2021 v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

O expozici VÁCLAV DRBOLA včetně videozáznamu

Dne 15.8.2021 byla slavnostně otevřena stálá expozice věnovaná knězi Václavu Drbolovi, který se stal obětí komunistického režimu.

Pozvánka na slavnostní otevření nové stálé expozice

Srdečně Vás zveme v neděli 15. srpna 2021 při příležitosti 70. výročí smrti Václava Drboly na slavnostní otevření stálé expozice, jež je věnována tomuto knězi.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie otevřen pro turisty

Plánujete cestu do Bučovic? Srdečně Vás zveme do kostela, který je od 6. 7. 2021 zpřístupněn veřejnosti k prohlídce jeho interiéru.

Úspěšné konání akce Noc kostelů

Dne 28. 5. se v areálu bučovického kostela Nanebevzetí Panny Marie poprvé uskutečnila celostátní akce Noc kostelů.

Noc kostelů

Srdečně Vás zveme na akci Noc kostelů, která se uskuteční 28. 5. 2021 v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie.