Kostel Nanebevzetí Panny Marie opět otevřen pro turisty

27.06.2022

Plánujete cestu do Bučovic? Srdečně Vás zveme do kostela, který bude v období 4. 7. - 18. 9. 2022 zpřístupněn veřejnosti k prohlídce jeho interiéru.

Návštěvní doba

kalendářní měsíc návštěvní dny v měsíci návštěvní hodiny
červenec - září pondělí - neděle 10:00 - 12:00       13:00 - 16:00

Návštěva interiéru kostela může být omezena v době konání obřadů, kulturních akcí a v dalších odůvodněných případech.

Další informace:

• Vstup je umožněn pouze do vyhrazených částí.
  • Návštěvník mladší dvanácti let musí být v doprovodu dospělé (odpovědné) osoby.
  • Prosíme, abyste při vstupu do interiéru kostela respektovali základní společenská pravidla oděvu.
  • Návštěvník je povinen dodržovat aktuální opatření v souvislosti s epidemií/pandemií covid-19.
  • Prohlídky nejsou bezbariérové.

Zavedení návštěvních hodin pro veřejnost je financováno z Fondů EHP 2014-2021 v rámci projektu „Restaurování varhan a revitalizace kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích“.